Kıbrıs E-ticaret

Yaratıcı
& yenİlİkçİ
fİkİrler Üretİyoruz.

Yaratıcı Ekİp Yenİlİkçİ Fİkİrler Uzman Kadro

KAYDIR

Napar bu Gravity?

Web Tasarım

Sİzde
gÜncel ve gÖzalıcı
bİr websİtenİz olsun İster mİydİnİz?

 • Yaratıcı Tasarımlar

 • Stratejİk Pazarlama

 • Alan Adınızın Barındırılması

 • Marka OluŞumu

 • Raporlama ve Analİz

 • Uzman Kadro

İşletmelerin kurumsal kimliklerinin ön plana çıkarıldığı en etkin ve en maliyeti düşük olan yolu Web tasarımdan geçmektedir. Bir web sitesi sahibi olan işletme, geniş kitlelere hiç bir aracı kullanmadan ulaşarak, firma ile ilgili tüm ürünleri, gelişmeleri duyurabilmekte, ürün pazarlaması yapabilmekte ve firma tanıtımı yapabilmektedir. Bir web sitesine sahip olmak, işletmelerin olmazsa olmazıdır ve bu sayede işletmelere yeni kapılar açılmaktadır. Ürünlerin daha çok ve hızlı satılabilmesi, hedef kitleye etkin bir şekilde ulaşıp, firma ve ürün tanıtımının yapılması gerekmektedir. En uygun maliyetler ile hedef kitleye 24 saat kesintisiz olarak web sitesi sayesinde ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu bağlamda Kıbrıs'ta Web Tasarım alanında faaliyet gösteren Gravity Bilişim müşterilerinin istekleri doğrultusunda web siteleri oluşturmakta ve SEO hizmetleri vermektedir.
Kıbrıs E-ticaret ve Sosyal Medya
Gravity Bilişim, Kıbrıs’ta Web Tasarım sosyal medya ve E-Ticaret alanında firmaların ürünlerini, hizmetlerini tanıtmak için yedi platformda firma isteklerine göre tasarımlar yapmakta ve dijital marketingler için danışmanlık yapmaktadır.
Kıbrıs E-ticaret
Gravity Bilişim web tasarım sektöründe yeni kurulmasına rağmen, hızla büyümeye devam etmektedir. www.webdesignkktc.com internet sitesi üzerinden firma hakkında gerekli bilgileri almak mümkündür. Firma müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

E-Tİcaret Sİtelerİ

ÜrÜnlerİnİzİ
pazarlamak artık
Çok kolay!

 • Kolay Kullanım

 • GÖzalıcı Tasarım

 • Online SatıŞ

 • ÜrÜn Pazarlama

E-ticaret; ürün ve hizmetlerin reklam, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin yapılması işlemlerinin online sistemler üzerinden yapılmasıdır. Kısaca e-ticaret; geleneksel ticaretin web ortamında veya mobil olarak yapılmasıdır.Burada amaç, ürünlerin ve hizmetlerin müşteriye hızlı bir şekilde ulaştırılabilmesi, siparişin kullanıcıyı yormadan kolay ve hızlı bir şekilde alınabilmesi, satın alma süreçleri güvenliğinin sağlanabilmesi, kullanıcı ara yüzlerinin basit ve kullanışlı olması, e-ticaret sistemi alt yapısının güçlü ve gelişme açık olmasıdır. Dolayısıyla, firmanın internet üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur.Elektronik ortamda saniyeler içinde veriler aktarıldığından zamandan tasarruf gerçekleşir.Müşteri için daha fazla ürün seçeneği sunulmaktadır.Sanal mağazanız , maddi yükünüzü azaltılabilir.Stok , maliyet bilgileri elektronik ortamda olduğu için tedarikçi firma stok yapmak durumunda kalmaz. Stoğunda ne kadar ürünü olduğunu ve bu ürünlerden kaç tane sattığını bilir.Tedarikçinin büyük bir ofise ihtiyac duymadan internet üzerinden sanal alışveriş merkezini oluşturmasına olanak sağlar.İnternet gibi global bir ortamda kolay kolay dalgalanma olmayacağı için enflasyon nedeniyle zarar oluşmaz.

SEO Hİzmetlerİ

Web sİtenİz
her geÇen gÜn
bİr numaraya tırmanmalı!

 • TÜm Raporlamalar

 • Haftalık GÜncelleme

 • Arama Motorlarında Ön Sıralar

SEO kelimesi İngilizce “Search Engine Optimization” yani “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir. Bu açılımdan da anlaşılacağı gibi SEO hizmeti, arama motorlarının, internet sitenizi en kolay algılayabileceği ve ayrıca insanların web sitenizin konusu ile ilgili olan spesifik arama ihtiyaçlarına ve şekillerine cevap verecek şekilde optimize edilmesi anlamına gelmektedir. Bu optimizasyon, internet sitenizin tasarımından içeriğine, kodlamasından sayfa hızına kadar bir bütündür.Bir internet sitesinin arama motorundaki pozisyonunu geliştirmek için birden fazla method ve strateji bulunmaktadır. Bu yüzden bu yöntemleri iyi uygulamak aynı zamanda iyi bir analiz demektedir. Bunun için rakiplerin neler yaptığını izlemek, onların etkili yöntemlerini uyarlamak, eksikliklerini görüp avantaja çevirmek yine SEO hizmeti veren kişi ve firmaların bilmesi gereken önemli bir konudur. Burada temel amaç Arama Motorlarında firmanızın amacı doğrultusundaki tüm aramalarda ön sıralarda yer almanızı sağlamaktır.

Kurumsal Kİmlİk OluŞturma

markanız
herkesİn gÖzÜ
ÖNÜNDE parlayacak!

 • Yenİ Nesİl Tasarımlar

 • Kartvİzİt Tasarım

 • Logo Tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarımı , bir kurumun şirket içi ve şirket dışında duruşunu ve pazarlamada (marketing), görünen yüzü ve kurumun kendini ifade etme şeklidir. Kurumların markalarının daha etkili kullanılması ve bütünlük teşkil etmesi amaçlanır.Kurumsal Kimlik Tasarımı , bir kurumun şirket içi ve şirket dışında duruşunu ve pazarlamada (marketing), görünen yüzü ve kurumun kendini ifade etme şeklidir. Kurumların markalarının daha etkili kullanılması ve bütünlük teşkil etmesi amaçlanır.İyi hazırlanmış ve sunulmuş kurumsal kimlik, kurumunuzun imajınızı yükseltirken, dış dünyaya güçlü görünmenizi, markanızın hafızalarda yer edinmesini sağlayacaktır. Kurumsal Kimliğiniz sayesinde kazandığınız imajınız reklam yatırımlarınızda da çok fazla maliyetlere girmeden etkisini her zaman hissettirecektir.Tıpkı bireylerde olduğu gibi, bir kurumun hedef kitlesiyle iletişime geçebilmesi, onların dikkatini çekebilmesi için sonsuz büyük önem taşır.

Sosyal Medya YÖNETİMİ

Markanız
Kİmlerİn İlgİsİnİ Çeksİn
İstİyorsunuz?

 • Analİz ve Stratejİ

 • Reklam OluŞturma

 • Kİtlelere ErİŞİm

 • İÇerİk OluŞturma

 • Post Tasarım

Günümüz teknolojisinde birçok işlevi ve güçlü bir yeri olan sosyal medya, en önemli pazarlama stratejilerinden biri olarak da kabul edilebilir. Bu nedenle sosyal medya yönetiminin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Çeşitli analizlerle belirlenen Hedef Kitleye ulaşmak için oluşturulan içerikler ve Reklam yönetimleri sosyal medya yönetiminin temel amacıdır. Firmanızın ulaşmasını istediğiniz kitle belirlenirken, bir yandan da bu kitleye ne ulaştırmak istediğinizle ilgili içerik yönetimi sağlanır ve siz uğraşmadan dilediğiniz herkes firmanızı çoktan tanımıştır.